TRENDCAR a.s.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


Program Mitsubishi Charge

Nedílnou součástí dnešní mobility jsou vozidla s elektrifikovaným či čistě elektrickým pohonem, aby byla zajištěna udržitelná budoucnost a zmírnění dopadů na životní prostředí. Díky elektrickému pohonu se snižuje znečišťování ovzduší a minimalizují dopady automobilismu na změnu klimatu.

S programem MITSUBISHI CHARGE se můžete spolehnout, že vaše mobilita nebude nijak omezena: dobíjení Vašeho automobilu bude zajištěno v rámci široké veřejné dobíjecí sítě po celé Evropě nebo prostřednictvím domácí stanice.

 

Vaše řešení elektrické budoucnosti

Program MITSUBISHI CHARGE vznikl za účelem poskytnout našim zákazníkům nadstandardní a kvalitní služby v oblasti elektromobility. Pro zajištění spolehlivých služeb a výběru vhodných řešení v této problematice je velmi důležité zvolit správného partnera, který se v tomto odvětví dobře orientuje a následuje ty nejnovější trendy. V případě potřeby je pro naše zákazníky k dispozici okamžitý servis 24 hodin 7 dní v týdnu.

Nabíjecí karty z programu MITSUBISHI CHARGE umožňují dobíjet Váš elektrifikovaný či plně elektrický vůz Mitsubishi v široké veřejné síti dobíjecích stanic v ČR (PRE, ČEZ, E.0N a I0NITY) i zahraničí. Celkem se jedná o více, než 105 000 nabíjecích bodů a množství nabíjecích bodů stále roste. Standardně je karta aktivována s prioritizací v síti PRE, a to zejména z důvodu nejširšího pokrytí nabíjecích stanic. Kartu mohou využívat soukromí i firemní zákazníci.
Vaše řešení elektrické budoucnosti

 

 

Jedna karta plná výhod - objevte MITSUBISHI CHARGE

 

1. Krok - Získejte svou kartu

Navštivte prodejce Mitsubishi a získejte
svou kartu MITSUBISHI CHARGE

2. Krok - Aktivujte svou kartu

Zaregistrujte svou kartu a vytvořte si
účet během pár minut

3. Krok - Užívejte si nabíjení

Začněte naplno využívat pohodlné nabíjení
po celé Evropě