TRENDCAR a.s.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI OUTLANDER

Záruka 5 let


MITSUBISHI OUTLANDER

Mitsubishi Outlander je výborným společníkem na dlouhých cestách. Díky unikátnímu systému pohonu 4x4 využijete potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí nejen ve městě, ale i v odlehlých koutech přírody. Vyspělé technologie zaměřené na komfort a bezpečnost Vás pak spolehlivě ochrání při zdolávání všech obtížných jízdních podmínek.

 

SUV Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4x4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.Zkušenosti řidičů Outlander

Radka Schejbalová, Sezemice

Radka SchejbalováJak dlouho vlastním Outlander?
S vozy Mitsubishi Outlander jezdíme od roku 2007,  takže již třetí generaci. Nyní cca 14 dní poslední model.

Proč jsem se rozhodla pro jeho koupi?
Jednoznačně prostor, komfort, super 4x4 a hlavně rodina v bezpečí!

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji?
Zatím jsme na žádnou chybu nepřišli, tudíž na něm oceňuji vše.

Jak vůz využívám?
Automobil používám ke každodennímu dojíždění do práce a s dětmi na kroužky, jinak víkendy a aktivní dovolené jezdíme plně naloženi a super.